Kurumsal Yer Kiralama

Tarih: 22/02/2019 | Yazar: Admin

Günümüzde, diş hekimliği ile ilgili olarak yapılan tamamlayıcı eğitim ve kurs programlarının genel sorunlarından birisi, klinik şartları sağlayamayan kısıtlı fiziksel ortamlarda gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle; IDA’nın öncelikli kuruluş amacı, temelde pratik uygulama ağırlıklı bir bilimsel disiplin olan diş hekimliği ile ilgili mezuniyet sonrası tamamlayıcı eğitimlerin, klinik ortama en yakın şartlarda yapılmasıdır. Sektördeki tamamlayıcı eğitim ihtiyacını öncelikli olarak kendi eğitmen kadrosu ve eğitim programları ile karşılamayı amaç edinen IDA; takvim müsaitliği doğrultusunda, planladıkları eğitim programlarını ideal fiziksel şartlar dahilinde uygulayarak daha üst seviyeye çıkarmak isteyen üçüncü şahıslar ve kurumlara da kapılarını açmaktadır. IDA’nın eğitim salonu; yüksek çözünürlüklü (Full HD) bir kamera, kablosuz ses sistemi ve bilgisayar sistemine sahip bir eğitmen masası, üç sıra halinde toplam 20 kursiyer için çalışma masaları ve en üst kalitede bir projeksiyon cihazı ile donatılmıştır. İhtiyaç halinde, sunum salonuna hâkim ve tam ses izolasyonu yapılmış bir tercüman kabini de hizmete hazırdır.

Eğitim salonu basınçlı hava ve su tesisatıyla döşenmiştir; eğitmen masası ve kursiyer masalarında hava basıncı ile çalışan tüm dental başlıklar için gerekli bağlantı noktaları, ayak pedalı ve hava-su spreyi mevcuttur. Ayrıca masaların hepsinde; müstakil aydınlatma, elektrikle çalışan masaüstü cihazlar için elektrik güç kaynağı ve USB bağlantı noktasından şarj edilebilen cihazlar için şarj istasyonu mevcuttur. Masalar üzerinde hazırlanmış olan kapaklı lavabo donanımı sayesinde her türlü başlıkla ıslak çalışma yapma imkânı vardır. İlave olarak, eğitim merkezine çok yakın mesafede bulunan anlaşmalı kliniğimizde gerçek hasta üzerinde yapılan uygulamaları, eş zamanlı olarak yayınlama ve kaydetme imkânı da mevcuttur.

Kurum dahilinde eğitim salonuna ilave olarak, ders aralarında çay-kahve ikramı için uygun bir mutfak alanı, sigara içilebilen bir alan ve bir mini toplantı salonu mevcuttur. IDA tarafından kurumsal müşterilerine; sadece sunum imkanlarının kullanılması, sunum imkanlarına ilave olarak basınçlı hava-su tesisatı ve kamera sisteminin kullanılması, talep edilmesi halinde bütün genel kullanım başlıkları ve ışıkla polimerizasyon cihazlarının temin edilmesi veya anlaşmalı kliniğimizde hasta başı uygulamaların canlı yayını gibi çeşitli ve esnek kiralama seçenekleri sunulmaktadır. Bu çerçevede IDA; sunum, workshop, hands-on veya canlı uygulama gibi farklı konseptlerdeki eğitim programlarının tümü için ideal bir eğitim ortamı oluşturmaktadır. Kurumsal kiralama için uygun takvim, tekli veya çoklu kiralama opsiyonları ve farklı kiralama konseptlerinin detayları için lütfen IDA sekreteryası ile temasa geçiniz.

 

Diğer Yazılar